روش اول: تعمیر لباس های سوراخ

. اول از همه به چند تیکه پارچه نیاز دارید. پارچه های استرچ یا پارچه هایی که خاصیت کشسانی بالا دارند برای تعمیر پارگی های شلوار جین بهترین گزینه اند.

. تیکه های پارچه رو بسته به میزان خلاقیت خودتون به هر شکلی که دوست دارید با قیچی ببرید. حواستون باشه قبل از بریدن متناسب با اندازه محل پاره شدگی لباس قیچی کنید. برای راحتی کار می توانید با صابون خیاطی یا ماژیک طرح دلخواهتون رو روی پارچه بکشید و بعد شروع به قیچی کردن بکنید.

. در مرحله بعدی باید از پشت لباسی که سوراخ شده تکه پارچه تون رو کوک بزنید. حواستون باشه اگه پارچه تون کشیه، با سوزن تکه پارچه رو فیکس کنید تا کج دوخته نشود.

. و حالا خیلی ساده شروع به کوک زدن کنید.

. می توانید با ماژیک مخصوص پارچه طرح هایی هم مطابق میل خودتون به پارچه اضافه کنید.

.

روش دوم: تعمیر سوراخ و پارگی شلوار جین

. بهتر یه شانس دوباره به شلوار جین هایی سوارخ شده بدید. برای این  کار احتیاج به یه تیکه کوچیک پارچه لی یا یک پارچه ضخیم مثل کتان دارید. پارچه ای که برای وصله پینه کردن انتخاب می کنید باید ابعادی بزرگ تر از ابعاد سوراخ شلوارتون داشته باشه تا کامل آن را بپوشاند

. حالا با کوک زدن شروع به دوختن کنید. برای این نوع وصله پینه کردن احتیاجی نیست که خیلی نگران دیده شدن کوک ها باشید.

. موتور خلاقیتتون رو روشن کنید و با نخ های رنگ دیگه طرح های جذاب ایجاد کنید.

. می تونید برای اینکه کارتون رو حرفه ای تر کنید جاهای دیگه ی شلوارتون رو هم به صورت تزیینی کوک بزنید.

.

روش سوم: پوشاندن لکه های غیر قابل شستشو

. یه سری تاپروش تروش ها و تی شرت ها هم هستند که لکه های قدیمی روشون موندگار شده و با هیچ ترفندی پاک نمیشن. با این ترفند ساده می تونید این لکه ها رو مخفی کنید.

. می تونید یه سر به خرازی محله تون بزنید و کلی وسایل باحال برای تزیین لباس پیدا کنید. با توجه به اندازه لکه لباستون می تونید چیزهای جالبی پیدا کنید.

. تکه هایی که از خرازی خریدید رو روی لکه های لباستون با سوزن ته گرد فیکس کنید. برای اینکه کارتون حرفه ای تر به نظر برسه جاهایی هم که لکه ای نداره رو هم کار کنید تا طبیعی تر به نظر برسه.

. بعد با سوزن کوک بزنید. تا جایی که می تونید سعی کنید تمیز این کار رو انجام بدید.

.

منابع:

.https://fbmarket.ir

error: Alert: Content is protected !!