بازار بلور و کریستال شوش (صابونیان)

اگر تمایل به دیدن برق روی بلور ها دارید، از تماشای ظروف بلوری و لوازم دکوری لذت می برید، حتما باید سری به بازار شوش تهران بزنید. در این بازار می توانید انواع لوازم برقی آشپزخانه، سرویس پلاستیک، جهیزیه عروس، لوازم چینی، لوازم دکوری، روتختی عروس، ظروف استیل، ظروف بلور و از همه مهم تر ظروف کریستال را تهیه کنید.
احتمالا تا کنون متوجه شده اید در این بازار ظرف های بلوری و کریستالی از بقیه کالا ها رایج تر هستند، به همین دلیل این بازار را بازار بلور فروش ها نیز می نامند.
در بازار شوش پاساژ های الغدیر، الماس، ایرانیان، تاج، شهرداری و میلاد نیز قرار دارند و قطعا نظر شما را جلب خواهند کرد، خوب است سری به آنها بزنید و مقایسه کامل و خوبی بین کالا های موجود در مغازه ها، پاساژ ها و البته درست فروشانی که آخر هفته ها در این بازار بساط می کنند، داشته باشید.

نکته: ساعات کاری مغازه های بازار شوش متغیر است و به نظر می رسد روز های هفته 9 الی 22 و آخر هفته ها 9 الی 15 مغازه ها باز هستند.

نکته: بازار شوش در محدوده طرح ترافیک قرار دارد و با توجه به اینکه محله پر رفت و آمد و شلوغی است، شاید بهتر باشد از وسایل نقلیه عمومی بای رفتن به آنجا استفاده کنید.

◉ آدرس: تهران، انتهای خیابان 17 شهریور، پل بعصت، خیابان صابونیان

.
منابع:
گوگل مپ | https://www.google.com/maps
ویکی پدیا فارسی | https://fa.wikipedia.org
توریستگاه | https://www.touristgah.com
سیری در ایران | https://seeiran.ir

- مطالب مرتبط -

«بازار گردی»

error: Alert: Content is protected !!