پارک ژوراسیک

پارک موضوعی ژوراسیک پارک تهران در سال 1393 در زمینی به مساحت 3 هکتار با 28 دایناسور با ابعاد واقعی در منطقه 2 تهران افتتاح شد. این دایناسورها متحرکند و براساس تحقیقاتی که شده است برای آنها صدا سازی انجام گرفته است. کودکان علاوه بر آشنایی با گونه های مختلف دایناسور می توانند با صدای آنها، خوراک آنها و نحوه تولید مثل آنها آشنا شوند. در این پارک حتی یک دایناسور کوچک سر از تخم بیرون می آورد و دوباره به تخمش باز می گردد. این پارک برای کودکان 6 سال تا 14 سال مناسب است.

دسترسی به پارک ژوراسیک تهران
وسیله نقلیه شخصی: بزرگراه یادگار امام را برانید تا به بلوار پیام برسید. از بلوار پیام مستقیم برانید تا به میدان بهرود برسید. وارد بلوار شقایق شوید. پارک ژوراسیک در بلوار شقایق واقع شده است.
اتوبوس: با اتوبوس های خط 295 میدان صنعت-شهرک تامین اجتماعی می توانید در ایستگاه الموت پیاده شوید و با چند قدم پیاده روی خودتان را به پارک ژوراسیک برسانید.
مترو: با استفاده از خط 7 مترو هم می توانید در میدان صنعت از قطار پیاده شوید و با اتوبوس های خط 295 میدان صنعت-شهرک تامین اجتماعی می توانید در ایستگاه الموت پیاده شوید و با چند قدم پیاده روی خودتان را به پارک ژوراسیک برسانید.

◉ آدرس: تهران، انتهای بلوار پاکنژاد، میدان بهرود، بلوار شقایق بعد از پارک پرواز

.
منابع:
گوگل مپ | https://www.google.com/maps
ویکی پدیا فارسی | https://fa.wikipedia.org
توریستگاه | https://www.touristgah.com
سیری در ایران | https://seeiran.ir

error: Alert: Content is protected !!