آرین مال

آرین مال شهر ری، یکی از مراکز تجاری-تفریحی در این منطقه تهران است. این مرکز خرید در بزرگراه امام علی (ع) واقع شده است. فاز اول این مجموعه در سال 97 و فاز دوم آن در سال 98 افتتاح شده است. مراکز خرید بسیاری در دنیای امروز تهران وجود دارد. در هر محله و منطقه‌ای که پا بگذارید، می‌توانید یک پاساژ یا مرکز خرید بزرگ و کامل پیدا کنید. اما در این مقاله می‌خواهیم بازار آرین شهر ری را معرفی کنیم.

طراحی این مجموعه با توجه به نیازهای جامعه انجام شده است. به طور مثال مواردی مانند چشم‌انداز زیبا، تحرک و جنب و جوش، نور آفتاب و آرامش وصف‌ناپذیر در آن رعایت شده است. کانال‌های آب این مجموعه باعث طراوت و شادابی محیط شده است. فواره‌ها، فضای سبز، پیاده‌روها و سایر موارد، خرید و گردش در این مجموعه را راحت‌تر کرده است.

امکانات بی‌نظیری مانند مرکز خرید، مجموعه‌های تفریحی و فرهنگی، فضای سبز زیبا و … در این مجموعه وجود دارد. هر گاه حوصله‌تان سر رفت یا دوست داشتید یک خرید لذت‌بخش داشته باشید، به این مرکز خرید بروید و در محیط دل‌انگیز و جذاب آن اوقات خود را سپری کنید. امکانات فوق‌العاده‌ای مانند رستوران، فودکورت، سینما و فضای سبز در این مجموعه وجود دارد.

دسترسی‌های مجتمع تجاری آرین
یکی از مزیت‌های این مرکز خرید، خارج بودن از محدوده طرح ترافیک می‌باشد. پس می‌توان به راحتی با ماشین شخصی به آن دسترسی پیدا کرد. این موضوع به خاطر وجود پارکینگ طبقاتی کار را راحت کرده است. مترو نزدیک آرین مال شهرری نیز شما را به این مجموعه می‌رساند. البته این ایستگاه حدود 2 کیلومتر تا بازار آرین فاصله دارد. پس از پیاده شدن از این ایستگاه می‌توانید اتوبوس‌های پارکینگ شهر ری را سوار شوید و روبه‌روی بازار پیاده شوید.

◉ آدرس: تهران، شهر ری، خیابان رجایی جنوبی، پایین‌تر از بیمارستان 7 تیر، 3 راه ترانسفو این مرکز خرید هر روز از ساعت 9 صبح الی 21 شب باز می‌باشد.

.
منابع:
گوگل مپ | https://www.google.com/maps
ویکی پدیا فارسی | https://fa.wikipedia.org
توریستگاه | https://www.touristgah.com
سیری در ایران | https://seeiran.ir

- مطالب مرتبط -

«بازار گردی»

error: Alert: Content is protected !!