پارک جنگلی وردآورد

پارک جنگلی وردآورد یکی از بزرگ‌ترین پارک‌های جنگلی در تهران می‌باشد. این پارک در محدوده غرب در منطقه 22 تهران میان کوه‌های وردآورد و در نزدیکی بزرگراه 2 واقع شده است. پارک جنگلی وردآورد بعنوان یک بوستان جنگلی تفریحی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پارک در سال 1370 تأسیس شد.

این پارک با پوشش گیاهی غنی و درختان سر به فلک کشیده اش کمک شایانی به تامین اکسیژن پایتخت می‌کند. از جمله گونه‌های گیاهی موجود در اینجا می‌توان درخت پسته، بادام کوهی، سنجد، گز و … را نام برد. هوای تمیز به همراه چشم‌انداز سرسبز درختان پارک، محیط بسیار مناسبی را برای گردشگران عزیز فراهم آورده است.

امکانات تفریحی پارک جنگلی وردآورد

این پارک برای راحتی و رفاه طبیعت‌دوستان امکانات خوبی را در نظر گرفته است. از جمله امکانات می‌توان به زمین ورزشی و بازی، آلاچیق‌ها، سکوهای سیمانی، سرویس بهداشتی، مبلمان پارکی، پیست دوچرخه سواری، غرفه، بوفه، رستوران و … اشاره کرد.

پیست دوچرخه سواری

این پارک در دل خود یکی از بهترین مکان‌ها را برای انجام ورزش در هوای پاک و آرام‌بخش فراهم کرده است. برای دوست‌داران دوچرخه‌سواری، وردآورد قطعا یکی از بهترین گزینه‌های پیش رو برای انتخاب می‌باشد. مسیر بسیار مناسب این پیست در فضای باز و مناظر چشم‌نواز اطراف، لذت دوچرخه سواری را دوچندان خواهد کرد. اگر با دوستان و یا خانواده خود به این مکان آمده‌اید دوچرخه‌سواری را هرگز فراموش نکنید.

◉ آدرس: تهران، وردآورد، روبروي ايستگاه تقليل فشار گاز

.
منابع:
گوگل مپ | https://www.google.com/maps
ویکی پدیا فارسی | https://fa.wikipedia.org
توریستگاه | https://www.touristgah.com
سیری در ایران | https://seeiran.ir

error: Alert: Content is protected !!