پارک گلبرگ

پارک گلبرگ تهران، بوستانی زیبا و سرسبز است. گاهی وقت‌ها که دلتان می‌گیرد و دوست‌ دارید به یک جای با صفا و خنک بروید، بوستان‌ها مکان مناسبی هستند.

این پارک تقریبا 2.4 هکتار مساحت دارد. بوستان کوچک و جمع و جوری محسوب می‌شود؛ اما واقعا دوست‌داشتنی و سرسبز است. اگر دوست دارید به یک پارک کم سر و صدا و دنج بروید و با دوستانتان وقت بگذرانید، این مکان را انتخاب کنید. می‌توانید برای نرمش و ورزش صبحگاهی به بوستان گلبرگ بروید. گل و گیاهان زیبا، چمن‌کاری قشنگ و فضای سالمی که دارد، شما را برای دفعات دیگر هم به این پارک می‌کشاند.

پس دفعه بعدی که تصمیم گرفتید با دوستان یا خانواده یک دورهمی یا پیک نیک شاد بگیرید، می‌توانید این بوستان را انتخاب کنید. زمین‌های بازی، فضای زیبا و چمن‌کاری، وجود امکانات برای ورزش‌های مختلف، این بوستان را متمایز کرده است. زمانی که فرزندتان بهانه می‌گیرد، او را به این بوستان ببرید و او را سرگرم کنید.

امکانات بوستان گلبرگ

امکانات فوق‌العاده‌ای در این بوستان وجود دارد. یکی از آن‌ها، وجود زمین بازی برای کودکان است. بازی‌های سالم و شاد کودکانه برای فرزندان شما وجود دارد؛ این موضوع باعث شده است که این پارک محل مناسبی برای خانواده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها باشد. قسمت‌های عالی و مناسب دیگری هم برای تفریح نوجوانان در نظر گرفته شده است. زمین بازی برای گل کوچک، یکی از این موارد است.

علاقه‌مندان به این بازی با حال می‌توانند از این امکان در پارک گلبرگ در تهران استفاده کنید. مسیرهای پیاده‌روی پارک هم محیط سالم و شادابی برای نرمش، دوی آرام صبحگاهی و پیاده‌روی ایجاد کرده است. در این بوستان زمین‌های والیبال، بسکتبال و بدمینتون هم وجود دارد. اگر در این منطقه تهران زندگی می‌کنید، برای بازی و تفریح خود از این مکان عالی استفاده کنید.

چطور به پارک گلبرگ برویم؟
می‌توانیم با مترو، اتوبوس و ماشین شخصی به این بوستان برویم. نزدیک‌ترین مترو پارک گلبرگ در واقع ایستگاه‌های جانبازان یا تهرانپارس هستند که فاصله کمی تا پارک دارند. خوب است که این فاصله را پیاده طی کنید. پیاده‌روی در دنیای امروز بسیار کم انجام می‌شود. همچنین می‌توانید سوار اتوبوس‌هایی شوید که به این منطقه تهران می‌روند. ایستگاه فلکه دوم با 170 متر فاصله، در نزدیکی پارک قرار گرفته است. در غیر این صورت، ماشین شخصی خودتان شما را به این مکان می‌رساند. اما بهتر است فاصله ایستگاه‌ وسایل نقلیه تا پارک را با پیاده‌روی طی کنید.

◉ آدرس: بزرگراه رسالت، خیابان رضایی، خیابان کرمان

.
منابع:
گوگل مپ | https://www.google.com/maps
ویکی پدیا فارسی | https://fa.wikipedia.org
توریستگاه | https://www.touristgah.com
سیری در ایران | https://seeiran.ir

error: Alert: Content is protected !!