موزه فرش عرب زاده

موزه فرش عرب زاده جاییست که ممکن است برایتان کمی حوصله سربر باشد. ولی باور کنید که به محض ورود به موزه توجه‌تان چنان به فرش‌های زیبا و باشکوه جلب می‌شود که برای لحظه‌ای همه‌ چیز از یادتان می‌رود.

بدون‌شک دیدن نقاشی های زیبا و هنرمدانه جذاب است ولی فکرش را بکنید که در موزه فرش عرب زاده همان نقش و نگاره‌ها را شخصی، هنرمندانه‌تر به شکل فرشی بافته باشد. از زیبایی آثار عرب زاده حتما متحیر می‌شوید. پس رفتن بهاین موزه را در برنامه روزهای آینده خود جای دهید. به همین دلایل است که این موزه جزو یکی از برترین جاهای فرهنگی تاریخی تهران محسوب می‌شود.

چطور به موزه فرش برویم؟
به راحتی می‌توانید با استفاده با پیاده شدن از ایستگاه شهید زین الدین یا فرخی یزدی با کمی پیاه روی به موزه برسید. یا می‌توانید با یک تاکسی به راحتی از ایستگاه شهید زین الدین به موزه بروید. به راحتی می‌توانید با استفاده با پیاده شدن از ایستگاه شهید زین الدین یا فرخی یزدی با کمی پیاه تی از ایستگاه شهید تی از ایستگاه شهید روی به موزه برسید. یا می‌توانید با یک تاکسی به راحتی از ایستگاه شهید زین الدین به موزه بروید.
به راحتی می‌توانید با استفاده با پیاده شدن از ایستگاه شهید زین الدین یا فرخی یزدی با کمی پیاه روی به موزه برسید. یا می‌توانید با یک تاکسی به راحتی از ایستگاه شهید زین الدین به موزه بروید.

◉ آدرس: تهران – خیابان پاسداران – بوستان یکم (شهید زمردیان) – پلاک ۶.

.
منابع:
گوگل مپ | https://www.google.com/maps
ویکی پدیا فارسی | https://fa.wikipedia.org
توریستگاه | https://www.touristgah.com
سیری در ایران | https://seeiran.ir

- مطالب مرتبط -

«موزه گردی»

error: Alert: Content is protected !!