رستوران سرای وکیل‌ التجار

سراي وكيل التجار، به عنوان نخستين كافه رستوران كلاسيك ايراني، در سال 1397 در قلب تهران قديم آغاز به کار نمود. میزبانی و پذیرایی این رستوران ( واقع در بنایی تاریخی و ثبت شده در فهرست آثار ملی و ميراث فرهنگی كشور) به سبک کاملا ایرانی می باشد و منوی آن شامل خوراک‌های اصیل تهرانی و اقوام مختلف ایرانی است.

 سرای وكيل‌ التجار که به سرای ميزانی نيز معروف است، بنایی تاریخی است که در فهرست آثار ملی و ميراث فرهنگی كشور به ثبت رسیده است. این بنا توسط نوادگان مرحوم محمد‌باقر میزانی (وكيل‌التجار) صاحب اصلی بنا، مرمت شده و پس از آن به‌ عنوان يک مجموعه فرهنگی، گردشگری و پذیرایی آغاز به فعالیت نموده است.

رستوران و كافه ی سرای وكيل‌ التجار، با طراحی داخلی چشم‌نواز و با حال و هوای کاملا ایرانی که در دكوراسيون، طراحی لباس پرسنل و طراحی منو آن مشهود است، تجربه‌ای متفاوت را برای مهمانان عزیز رقم زده تا لحظاتی نوستالژیک را برای آنان ثبت سازد.

سراي وكيل التجار همه روزه از ساعت ١٠:00 الي ٢٣:00 با ارائه منو خاص و متفاوت از خوراكها و نوشیدنی های ايراني پذيراي ميهمانان گرامي است تا در بزم مشترک تاریخ تهران قدیم و طعام اصیل ایرانی شریک باشند.

  •     نخستين كافه رستوران كلاسيك ايراني در تهران
  •     فضایی خاص و سنتی با حال و هوای تهران قدیم
  •     ارائه کننده طعام اصیل تهرانی و ایرانی
  •    میزبان ضیافت های میهمانان در مناسبت های مختلف
  •     رزرو تلفنی

آدرس: میدان‌ محمدیه، ضلع ‌شمال‌ غربی، كاشي ٢٩
تلفن: 02155167384

- مطالب مرتبط -

«رستوران گردی»

error: Alert: Content is protected !!